Lider Doğan muhtarlarla bir ortaya geldi

Cotardam

Global Mod
Global Mod
Lider Doğan muhtarlarla bir ortaya geldi MERKEZEFENDİ, DENİZLİ (İHA) – Merkezefendi Belediye Lideri Şeniz Doğan, “Muhtarlar Gününüzü bir kere daha kutluyorum. Bugün sizin gününüz. Düzgün ki varsınız. Muhtarlarımız demokrasinin temel taşlarından birisidir. Demokrasinin birinci ayakları, birinci adımlarıdır” dedi.

Merkezefendi Belediye Lideri Şeniz Doğan, 19 Ekim Muhtarlar Günü ötürüsı ile muhtarlarla Rahmetler Toplantı ve Stant Salonu’nda bir ortaya geldi. Muhtarların epey değerli ve sıkıntı bir bakılırsavde olduklarını belirten Lider Doğan, “Mahallelerimizdeki hemşerilerimiz problemlerinde birinci sizi buluyorlar. Sizler hemşerilerimizin ıstıraplarıyla, sevinçleriyle ve mutluluklarıyla uğraşırken bir taraftan da onların kamu kuruluşları ile ilişkilerini sağlayıp o mahallenin, orada yaşan insanların meselelerini çözmeye çalışıyorsunuz. Güç bir bakılırsaviniz var Bu manada emekleriniz için fazlaca fazlaca teşekkür ediyorum. misyona geldiğimiz günden itibaren 50 muhtarımızla iş birliği ortasında çalışmaya uğraş ediyoruz. Şimdiye kadar 2,5 yılımız geçti ve daima birlikte bir salgın devri geçirdik. Maalesef acı kayıplarımız oldu. Eski Muratdede Mahalle Muhtarımız ve eski Muhtarlar Derneği Liderimiz Adnan Kuloğlu muhtarımızı da bir defa daha hürmetle ve rahmetle anıyorum. Yakınlarına baş sıhhati diliyorum. Bütün muhtarlarımıza fazlaca hayli teşekkür ediyorum. 2,5 yıldır hürmet ve sevgi çerçevesinde çalıştık. Merkezefendi için çalışmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

“Muhtarlarımız toplumun, demokrasinin birinci temel taşını oluşturuyor”

Muhtarların devlet ile vatandaş içindeki en uç noktadaki temsilci olduğunu söyleyen Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, “19 Ekim Muhtarlar Günü’nde sizlerle bir arada olmanın memnunluğu içerisindeyim. bu biçimdesine bir aile ortamında bir defa daha 19 Ekim Muhtarlar Gününüzü tebrik ediyorum. Muhtarlarımız toplumun, demokrasinin birinci temel taşını oluşturuyor. Muhtarlarımız mahalle ve köylerimizdeki insanlarımızın kaygı babası, birinci ulaştığı kişidir. Muhtarlarımız ikili bir vazife tabir ediyorlar. Muhtarlarımız seçimle geliyorlar. bununla birlikte bir kamu bakılırsavlisi ve bir daha devletle vatandaş içindeki en uç noktadaki temsilci konumundalar. Muhtarlarımızın işi tahminen hepimizden güç. Bir taraftan kamu misyonlarını yönetim edecek bir taraftan da mahallesindeki vatandaşları yönetim edecek, onların memnuniyetini tesis edecek. Bu his ve niyetler ile Muhtarlar Gününüzü yenidendan tebrik ediyor ve kutluyorum” dedi. – DENİZLİ