AK Antony'nin oğlu Anil Antony öfkeli PC George'u ziyaret ediyor ve kutsama istiyor

YodaUsta

Global Mod
Global Mod
Anil Antony, PC George ile olan “kavganın” bir medya eseri olduğunu söyledi.

Kottayam (Kerala):

Kıdemli politikacı PC George, BJP'nin Pathanamthitta Lok Sabha seçim bölgesinden Anil K Antony'yi aday olarak göstermesinden duyduğu hoşnutsuzluğu dile getirdikten bir gün sonra, partinin eyalet şefi Bay George'u görüşlerini ifade ettiği için azarlarken bile Antony onu evinde ziyaret etti ve görüşmelerde bulundu. halka açık.

Yakın zamanda BJP'ye katılan Bay George, Pazar günü Bay Antony'nin Pathanamthitta'dan adaylığı konusundaki hoşnutsuzluğunu açıkça ifade etmiş ve bu hareketin partinin seçimleri kazanma şansını mahvettiğini söylemişti.

Ayrıca BDJS lideri Thathar Vellappally ve SNDP Yogam lideri Vellappally Natesan'a, Pathanamthitta'da yarışma şansını engellemek için komplo kurduklarını iddia ederek saldırmıştı.

BJP eyalet başkanı K Surendran, Bay George'un sözlerini dikkatli seçmesi gerektiğini söyledi.

Bay George ile Erattupetta'daki evinde kısa bir görüşmenin ardından Bay Antony, aralarındaki “kavganın” bir medya icadı olduğunu ve kıdemli politikacının onayını almaya geldiğini söyledi.

“Aramızda sorunlar olduğunu iddia eden medyaydı. Parti bana bir sorumluluk verdi. Bunları yerine getirdiğimden emin olacağım. PC George bana tam desteğinin garantisini verdi. Ben de onun tavsiyesine uyacağım” dedi eski savunma bakanı ve Kongre üyesi AK Antony'nin oğlu.

Ayrıca medya muhabirlerine Bay George'u çocukluğundan tanıdığını ve ailesiyle yakın olduğunu söyledi.

Gözle görülür şekilde üzgün olan Bay George dün, piskoposların ve bölgede güçlü bir varlığa sahip olan Hıristiyan topluluğunun desteğini aldığı için Pathanamthitta'da daha iyi bir şansa sahip olduğunu iddia etmişti.

Anıl Antony'nin hiçbir deneyimi olmadığını ve seçim bölgesinde tamamen yabancı olduğunu belirten Bay George, “Kimse onu tanımıyor ve BJP'nin etrafta dolaşıp onu insanlarla tanıştırması gerekiyor.”
Ancak Bay Surendran bugün onun ifadesini yalanladı ve Anıl Antony'nin tanınmış bir kişi olduğunu ve seçim bölgesinde kazanacağını söyledi.

(Bu hikaye Haberler personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)