Volkan Demirel, Türk Halkına Seslendi: “Sokaklar Yardım Diye İnliyor”

BooM

New member
Süper Lig takımlarından Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, ülkemizde yaşanan zelzele felaketi daha sonrası Türkiye’den yardım isterken gözyaşlarına boğuldu.

“Kıyamet günü geldi diye düşündüm”

Volkan Demirel Hürriyet’e yaptığı açıklamada, “Kıyamet günü geldi diye düşündüm. Çabucak oyuncularımı düşündüm. Kimseye ulaşamadım. Çabucak Burak Öksüz’ün meskenine gittik, enkazdan çıkarıldı.

“Sokaklar yardım diye inliyor”

Bertuğ Yıldırım’ın durumu da uygun. Allah kimseye bu biçimde bir acı yaşatmasın. Sokaklar yardım diye inliyor” diye konuştu.

Bilindiği üzere, Kahramanmaraş Merkezli Richter ölçeğine bakılırsa 7.7 büyüklüğündeki Sarsıntı Hatay’da da büyük yıkıma yol açarken Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel dün toplumsal medya hesabından yardım davetinde bulunmuştu.

Demirel dün sabah Instagram hesabından bir canlı yayın yaparak “Burada herkes perişan. Hatay perişan. Herkes can çekişiyor. Buraya lütfen ambulans yardımı yapılsın. Hatay kentinde durumlar fazlaca makus. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Kim gelecekse gelsin artık. Kimseye ulaşamıyoruz. Biz kendi imkanlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz” tabirlerini kullanmıştı.

Volkan Demirel: "Burada herkes perişan. Herkes can çekişiyor Hatay'da. Buraya lütfen ambulans, yardım. Burada durumlar çok kötü. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz." pic.twitter.com/SjaALkir2w

— Ajansspor (@ajansspor) February 6, 2023