Volkan Demirel: Atsu ve Savut’tan Haber Yok

BooM

New member
AJANSSPOR-HABER

Spor Toto Harika Lig takımlarından Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, Ganalı futbolcu Christian Atsu ve Sportif Yönetici Taner Savut’tan çabucak hemen haber alamadıklarını deklare etti.

“Lütfen emin olmadan o kurtuldu, bu kurtuldu diye yazılmasın”

Gazeteci Süleyman Arat’a konuşan Volkan Demirel, “Lütfen emin olmadan o kurtuldu, bu kurtuldu diye yazılmasın. İnsanların aileleri var, umutlar kederler, acılar artıyor.

“Atsu ve Taner Savut’tan çabucak hemen haber yok”

Atsu ve Taner Savut’tan çabucak hemen haber yok. Hastanede olsalar ben bunu paylaşmaz mıyım? Haber gelir gelmez paylaşırım.

“Çok güç şeyler yaşadık”

Çok güç şeyler yaşadık. Ben varım diye, inanıp gelen insanları incecik aralıktan, havanın bile sıkıntı geçeceği bir aralıktan çıkardık, hayli şükür hepsi kurtuldu.

“Bütün ekip ailelerine sığındı”

İnsanlar gece gündüz çalışıyor, inşallah ikisi de kurtarılacak. Bütün ekip ailelerine sığındı. Bilgi geldikçe ben her şeyi paylaşırım” sözlerini kullandı.

Bilindiği üzere, Hatayspor Kulübü Lider Vekili ve Basın Sözcüsü Mustafa Özat, daha evvel yaptığı açıklamada, Christian Atsu’nun enkazdan sağ olarak çıkarıldığını söylemişti. Özat’ın açıklaması şöyle: “Christian Atsu enkazdan sağ olarak çıkarıldı. Sportif yöneticimiz Taner Savut ise maalesef hala enkaz altında bulunuyor.”