Steven Caulker’dan İtiraf: “Fenerbahçe’ye Gittiğim İçin Kendime Daima Kızdım”

BooM

New member
1 Temmuz 2021 tarihinde Alanyaspor’dan ayrıldıktan daha sonra Fenerbahçe’ye imza atan ve o periyodun teknik yöneticisi Vitor Pereira tarafınca istenmeyen Steven Caulker, Gaziantep FK’ya kiralandı. 31 yaşındaki oyuncunın mukavelesi ondan sonrasında feshedildi ve Fatih Karagümrük’le anlaştı. 30 Aralık 2022 tarihinde de Karagümrük’ten ayrılan Caulker, sarı-lacivertli gruba gittiği için pişman olduğunu söylemiş oldu.

“Pereira birinci günden beni istemediğine karar verdi”

Skorer’in derlediği habere nazaran Steven Caulker, Türkiye macerasının sona ermesinin akabinde Ada basınına konuştu. The Sun’a röportaj veren Steven Caulker, “Fenerbahçe’ye transfer olduktan daha sonra teknik yönetici değişti. Vitor Pereira birinci günden beni istemediğine karar verdi.

“Beni daima küçük düşürdü”

Kiralık gönderilmedilk evvel beni daima küçük düşürdü. Süreç sancılıydı. Fenerbahçe’ye gittiğim için kendime daima kızdım” açıklamasını yaptı.

Caulker, Türkiye’den ayrıldığı için mutlu

Fatih Karagümrük’e imza attığı için pişman olduğunu lisana getiren Steven Caulker, Türkiye’den ayrıldığı için keyifli olduğunu belirtti.

“İşsizim, üzerimde bir sürü sorumluluk var”

İngiltere’ye döndüğü için heyecanlı olduğunu açıklayan Steven Caulker, “Korkuyor muyum? Evet biraz. 31 yaşındayım, işsizim, üzerimde bir sürü sorumluluk var.

“Her şeyi başarmak için kendime güveniyorum”

Son 15 yıldır çıktığım seyahatten daha sonra, Allah’ın planladığı her şeyi başarmak için kendime güveniyorum” dedi.

Steven Caulker son olarak mesleğinde artık kendisini hakikaten isteyip istemediğini bildiği teknik yöneticilerle çalışacağını itiraf etti.

Öte yandan Caulker, Fenerbahçe ile hiç bir resmi maçta forma giyemezken, Gaziantep FK’da 27 maç, 2 gol, 2 asisti Fatih Karagümrük’te ise 7 maç ve 1 gol ile oynadı.

Alanyaspor mesleğinde de 85 maçta alana çıkan deneyimli savunma oyuncusu 6 gol ve 8 asistlik katklı vermişti.