Medya » Blog Arşivi » Coldplay’e Övgü

Hiranur

New member
9B576256-F116-44D1-8F2C-9111F6BAA22C
Coldplay, San Siro’daki İtalyan konserleri turunu bitirmek üzere ve şahsen, herkese gidip onları görmelerini tavsiye ediyorum, çünkü kalite ve eğlence arasında mükemmel bir denge içinde, bir kişinin katılabileceği en iyi canlı şovlardan birini sunuyorlar.
Ancak bu çok kısa parçanın nedeni, İngiliz bandosunun, Pino Daniele’nin “Napul’è” yorumuyla gerçekten örnek bir haraç özelliğine sahip olan Napoliten performansı için bir övgü olduğuna inanıyorum. halk Napoliten. Bu, müzikal olarak çok somut, övgüye değer bir jestti, çünkü Martin ve grup parçayı tam olarak seslendirdiler, sadece alkış kazanmak için geçici bir alıntı değil, Daniele’nin büyüklüğüne ve şehre gerçekten bir övgü niteliğinde bir yorumdu. Chris Martin doğru ve tutarlı bir Napolice şarkı söyledi, bunu iyi yapmak için kesinlikle ‘çalıştı’ ve grup şarkıyı gereksiz ve muhteşem zorlama olmadan kendi tarzında çalarak ayarladı. Heyecan verici bir andı, bunu bir Napolili olarak söylüyorum, ama aynı zamanda güzel bir müzikal saygı anı, sadece şehri bildiğinizi göstermek için akıllı bir ‘O’ sole mio’ değil, bilmediğinizi göstermek için. hiç. Bunu (ve itiraf ediyorum, Tom Morello’nun konserlerindeki Maneskin’in “Gossip” performansını da), diğer pek çok sanatçının açıkçası sahip olmadığı, kendilerini “Ciao Roma” veya ” Buonasera” demekle sınırlayarak halka saygının bir işareti olarak buldum. Milano” veya “Sen güzelsin”, senaryonun belirttiği gibi. Bu nedenle Coldplay’e övgüler olsun, çünkü onların “Napul’è” versiyonu gerçekten güzeldi.

Yazılı 24 Haziran 2023 Cumartesi 13:34
blog kategorisinde. Bu gönderiye yapılan yorumları RSS 2.0 beslemesinden takip edebilirsiniz.