Disculpe Miguel Crespo! Bunu söyletti

BooM

New member
AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe’nin Estoril’den 1.5 milyon Euro bedelle transfer ettiği Miguel Crespo, oynadığı futbolla taraftarların büyük sevgisini kazanmış durumda. Alanyaspor müsabakasında kaptığı toplarla ekibinin 2 golü bulmasına katkı sağlayan ve 1 topu da ağlara gönderen Portekizli oyuncu için geçmişte olumsuz yorum yapan Lider İtina özür diledi.

Vitor Pereira getirdi

Geçen dönem başında Fenerbahçe’nin teknik didertörü olan Vitor Pereira’nın isteğiyle transfer edilen Crespo için başta Başkan İtina olmak üzede biroldukça yorumcu olumsuz fikir belirtmişti.

Önder İhtimam: Kasete çekiyordur

Geçen dönem oynadığı iki maçın akabinde Lider İhtimam Crespo için şu yorumu yapmıştı: “Oyuncu fizik olarak hiç çabuk değil. Hareketli üzere gelmedi bana. Sağlam değil. Crespo lale devranını yaşıyor. Ailesi bence maçları kaydediyordur. Katiyetle ve mutlaka Fenerbahçe düzeyinde olmadığını düşünüyorum değil biliyorum.”

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe’de birinci 11 oynayacağını düşünmüyorum

Yorumcu Metin Tekin “Crespo Fenerbahçe düzeyinde bir oyuncu değil. İki maçta mı bu fikir evet iki maçta” derken Rıdvan Dilmen Portekizli oyuncu için “Crespo’ya baktığım vakit bir sorun görüyorum. Fenerbahçe’de birinci 11’de oynayacağını düşünmüyorum” sözünü kullanmıştı. Murat Kuvvetli da “Max Meyer ve Crepso… Hiç almasan daha iyidi” diye konuşmuştu.

Crespo yorumcuları yanılttı

Özellikle geçen dönem oynanan Galatasaray derbisinde son dakikada attığı golle grubunu 2-1 galibiyete taşıyan Crespo her maç verdiği gayret ve oynadığı futbolla göze girdi. Muhteşem Lig’de 26 müsabakada oynayan Crespo, 5-0 kazanılan Alanyaspor maçında kaptığı 2 topla ekibinin gole gitmesini sağladı. Fenerbahçe’nin 3. golüne de kusursuz bir vuruşla imza attı.

Önder İhtimam özür diledi

Geçen dönemin başında “Crespo’nun Fenerbahçe düzeyinde olmadığını biliyorum” diyen yorumcu Lider İhtimam, Alanyaspor maçından daha sonra Portekizli oyuncudan özür diledi. İhtimam, Portekizce “Disculpe Miguel Crespo!” (Özür dilerim Miguel Crespo) yazdı. İhtimam, “Sahaya hem aklını hem yüreğini koyuyor. bu biçimde oyuncular kadro için hayli değerlidir. Attığı golden daha sonra ekip arkadaşlarının kutlaması ona verilen ehemmiyeti göz önüne seriyor” diye konuştu.