Yarın okullar tatil mi? 23 Aralık Perşembe hangi vilayetlerde ve ilçelerde okullar tatil edildi? Uzaktan eğitim devam edecek mi?

Sipsak07

New member
Ülkemizde kimi kentlerde kar yağışı devam ediyor. Kar yağışının akabinde öğrenciler ve veliler, Yarın okullar tatil mi? 23 Aralık Perşembe hangi vilayetlerde ve ilçelerde okullar tatil edildi? Uzaktan eğitim devam edecek mi? araştırıyor. Pekala, yarın hangi vilayetlerde okullar tatil? Yarın nerelerde okullar tatil olacak? Okul tatil ilan edilen yerler neresi?

YARIN OKULLAR TATİL Mİ ? (23 ARALIK PERŞEMBE)

Ülkemizde kimi kentlerde başlayan ağır kar yağışları yarın okullar tatil olacak mı sorusunu gündeme getirdi. Yarın birtakım kentlerde kar tatili devam edecek. İşte detaylar…

Yarın hangi vilayetlerde okullar tatil?

– Bartın

– Karabük

23 ARALIK YARIN BARTIN’DA OKULLAR TATİL Mİ?

Bartın’da ağır kar yağışı ve buzlanma niçiniyle okullar yarın da tatil edildi.

Valilikten yapılan açıklamada, kentte kar yağışının aralıklarla devam ettiği açıklandı.

Açıklamada, “Yoğun kar yağışı ve gece saatlerinden itibaren ağır buzlanma beklendiğinden 23 Aralık Perşembe günü ilimiz genelindeki tüm birinci ve ortaokullar ile liselerde yüz yüze eğitime bir gün mühletle orta verilmiştir. Eğitim öğretime uzaktan devam edilecektir.” tabiri kullanıldı.

Ayrıyeten, kent genelinde kamuda çalışan emekçi ve memurlardan engelli ve gebe olan çalışanın de yarın idari müsaadeli sayılacağı kaydedildi.

KARABÜK’TE OKULLAR YARIN TATİL Mİ?

KARABÜK’te Kar yağışı niçiniyle merkez, Safranbolu, Yenice ve Eflani ilçelerinde okullar yarın tatil edildi.

Karabük Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, ağır kar yağışı niçiniyle Karabük merkez, Safranbolu, Yenice ve Eflani ilçelerinde yarın okullar 1 gün müddet ile tatil edildi. Ovacık ve Eskipazar ilçelerinde ise taşımalı sistemle okula erişim sağlayan öğrenciler için eğitime orta verildi.

Karabük merkez, Safranbolu, Yenice ve Eflani ilçelerinde kamuda çalışan engelli ve gebe işçi yarın idari müsaadeli sayılacak.

SİNOP’TA BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ? (22 ARALIK SALI)

Sinop’ta, ağır kar yağışı ve buzlanma niçiniyle merkez ve kimi ilçelerde yarın eğitim öğretim yapılamayacak.

Valilikten yapılan açıklamada, kentte kar yağışının devam ettiği açıklandı.

Meteorolojik datalara bakılırsa bölgede olumsuz hava şartlarının devam edeceği vurgulanan açıklamada, “Bu niçinle 22 Aralık Çarşamba günü kent merkezi ile Gerze, Erfelek, Dikmen ve Ayancık ilçelerinde eğitim öğretime bir gün orta verilmiştir.” sözüne yer verildi.

Açıklamada, ayrıyeten vilayet genelinde kamuda çalışan emekçi ve memurlardan engelli ve gebe olan çalışanın de yarın idari müsaadeli sayılacağı kaydedildi.

ADANA’DA BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ? (22 ARALIK SALI)

Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde, ağır kar yağışı niçiniyle 20 Aralık’ta eğitime verilen ortanın 1 gün uzatıldığı bildirildi.

Tufanbeyli Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, ilçede ağır kar yağışının devam ettiği belirtilerek şu tabirlere yer verildi:

“Tufanbeyli ilçemizde gerçekleşen ağır kar yağışı ve olumsuz hava koşulları sebebiyle öğrenci ve öğretmenlerimizin olumsuz bir durumla karşılaşmamaları maksadıyla 22 Aralık Çarşamba günü eğitim ve öğretime 1 gün daha orta verilmiştir. Ayrıyeten engelli ve gebe kamu çalışanları da idari müsaadeli sayılacaktır.”

Öte yandan ilçede elektrik kesintileri yaşandığı, getirilen 5 taşınabilir jeneratörle bu düşüncenin aşılmaya çalışıldığı kaydedildi.

Gündem