Yardımcı Daveti Yapan Volkan Demirel’e Ercan Taner Ulaştı

BooM

New member
AJANSSPOR-HABER

Deprem bölgesinden yaptığı sosyam medya paylaşımıyla durumun vehametini tüm çıplaklığıyla aktaran Atakaş Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, kendisine ulaşan Radyaspor yorumcularından ünlü spiker Ercan Taner’e durumun fazlaca makûs olduğunu söylemiş oldu. Volkan Demirel, “Takımın birçoklarını topladık. Lakin durum vahim. Geceden beri ayaktayım. Felaket yaşadık” dedi.

Deprem ülkeyi büyük ıstıraba boğdu

Kahramanmaraş merkezi 7.7 büyüklüğündeki zelzele Türkiye’yi sarstı. Gaziantep’ten Şanlıurfa, Yeni Malatya, Kilis ve Hatay’a kadar pek epey vilayette tesirli olan zelzele ülkeyi büyük ıstıraba boğdu. Birinci andan itibaren ağır bir biçimde arama kurtarma çalışmaları başladı. Spor dünyası da tek yürek oldu.

Volkan Demirel yardım daveti yaptı

Depremin etkilediği vilayetlerden biri olan Hatay’da nazaranv yapan ünlü futbol adamı Volkan Demirel, yürek burkan bir paylaşım yaptı. Demirel, toplumsal medyadan yaptığı paylaşımda gözyaşlarını tutamadı. Demirel, biroldukça ilin zelzeleden etkilendiğini vurgulayarak yardım daveti yaptı.

Volkan Demirel: Herkes perişan

Atakaş Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, “Biz kendi imkânlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz. Ne kadar imkân var ise, hepsini göndermenizi istiyorum. Yalnızca Hatay değil, etraf vilayetlerde de durum tıpkı. Herkes perişan. Herkes can çekişiyor. Allah isteği için yardım edin…”

Geçmiş olsun Volkan Demirel

Paylaşımında gözyaşlarını tutamayarak ağlayan Volkan Demirel’in daveti herkesi duygulandırdı. Görüntüyü izleyenler de gözyaşlarını tutamadı. Ajansspor olarak başta Volkan Demirel olmak üzere sarsıntıdan etkilenen tüm insanlarımıza bir sefer daha geçmiş olsun diliyoruz. Artık dayanışma ve birlik olma vakti.

Volkan Demirel: "Burada herkes perişan. Herkes can çekişiyor Hatay'da. Buraya lütfen ambulans, yardım. Burada durumlar çok kötü. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz." pic.twitter.com/SjaALkir2w

— Ajansspor (@ajansspor) February 6, 2023

Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel’den yardım çağrısı

Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve Hatay’dan da hissedilen sarsıntının akabinde toplumsal medya hesabından yardım davetinde bulundu.

Demirel paylaşımında, “Burada durumlar hayli berbat. Arkadaşlarımız enkaz altından çıktılar, hala enkaz altında olan tanıdıklarımız var. Hatay geneli felaket vaziyette. Kâfi hastane, ambulans vs. hiç bir biçimde kâfi yardım yok. Bir an evvel buraya yardım gelmesi lazım. Zira her şey epey berbat. Bir şeyler yapılması lazım, lütfen bir şey yapın” tabirlerini kullandı.