Texas Rangers, acil bir yarışmacı oluşturmak için her şeyi yapıyor

YodaUsta

Global Mod
Global Mod
SAN DIEGO – Cuma günü Bruce Bochy’nin telefonu çaldı ve Texas Rangers genel menajeri Chris Young hattaydı. Genel gevezelikten sonra Young işine döndü.

Onu yakaladık, dedi Bochy’ye. Jacob deGrom bizim.

Bu gişe rekorları kıran filmin Rangers’ın kaderini değiştirip değiştirmediğini zaman gösterecek, ancak on yıl önce Madison Bumgarner, Tim Lincecum ve Matt Cain’i üç World Series şampiyonluğuna taşıyan emekli bir yönetici olan Bochy, bir piyango bileti görürse bir piyango bileti görebilir.

Bochy, bu haftaki kış toplantılarında Young’ın telefon görüşmesini anlatırken, “Öfori bu noktada vurur,” dedi. “Onu buraya getirebildiğimiz için daha fazla heyecanlı olamazdım.”

Rangers, deGrom’u bu hafta Teksas Arlington’daki Globe Life Field’da resmen tanıtacak.

O zaman plan, gelecek yaz kendini beyzbol dünyasına yeniden tanıtmak. 2010 ve 2011’de arka arkaya World Series etkinliklerinde oynayan takım – Rangers, Bochy’nin 2010’da San Francisco’daki ilk şampiyonluğunun kurbanlarıydı – son zamanlarda zor zamanlar geçiriyor ve ciddi bir dönüşümün ortasında. .

Dört sezonda üç beşinci sırada bitirdikten sonra, geçen kış kısa stoper Corey Seager’ı 10 yıl ve 325 milyon dolara ve saha oyuncusu Marcus Semien’i 7 yıl ve 175 milyon dolara imzalayarak beyzbol dünyasını şok ettiler.

AL West’te beşinci sıradan dördüncü sıraya yükseldiler.

Böylece beyzbol operasyonları başkanları Jon Daniels’ı kovdular ve görevlerini Young’a devrettiler. Sonra Bochy’yi emeklilikten çıkardılar, uzun süredir ve saygın atış koçu Mike Maddux’u organizasyona geri çektiler ve beş yılda 185 milyon dolara imza atan 34 yaşındaki deGrom’a odaklandılar.

Bochy, “Bu rotasyona liderlik edecek bir adam bizim için çok önemliydi,” dedi. “Oyundaki en iyi atıcılardan birinden bahsediyorsun. Yol göstermesi bizim için büyük bir ihtiyaçtı. Ve böyle bir oyuncuyu alınca kulübümüz çok daha iyi oluyor.

Bochy, 2019 sezonundan sonra San Francisco’da emekli olduğundan beri oyunda değil. Ama izledi ve izledi ve geri dönme isteğini giderek daha fazla hissediyor. Eski menajeri ile olan ilişkisini sadece koçluk sırasına dönmeye karar vermek için değil, Teksas’ta bunu yapmak için kullanan Young’dı.

2006’da San Diego’da Young’a liderlik eden Bochy, “Teksas’ta kazanan bir kültür inşa etmek için gerçek bir tutkusu var” dedi. “Oralı. Dallas bölgesinden. Onun için çok şey ifade ediyor. Taraftarlar için top kulübünü geliştirmek ve harika beyzbol oynamak ve umarım sezon sonrasına geri dönmek ve sonunda bir şampiyonluk kazanmayı ummak çok şey ifade ediyor.

“Ve kendini tutmuyor. Ve tutkuyu hissediyorsun. Bunu başarma dürtüsünü hissedebilirsiniz. Ve size ilham veriyor. dürüst olacağım Benim için kesinlikle iyi oldu.”

Teksas’ta bir şeyin başlangıcı, deGrom’un iki Cy Young Ödülü (2018 ve 2019) ve bir Yılın Çaylağı Ödülü (2014) kazandığı ve Dünya Serisine (2015) girmesine yardımcı olduğu Queens’te bir şeyin sonu anlamına geliyordu. Mets genel menajeri Billy Eppler, deGrom’u hızla Amerikan Ligi’nin Cy Young Ödülü’nün hüküm süren galibi Justin Verlander ile değiştirdi ve deGrom’a onu tebrik etmek ve iyi dileklerini dilemek için birkaç dakika mesaj gönderdi.

Eppler, “O harika bir atıcı” dedi. Mets hayranlarına gerçekten çok güzel anılar getirdi. Ona en iyisini diliyoruz.

“Onu özleyeceğiz.”

Teksas’ta deGrom, bir zamanlar Colorado’da görev yapan sağ elini kullanan Jon Gray’i de içerecek bir rotasyonu denetleyecek; geçen Mart ayında muhteşem sonuçlarla Rangers tarafından serbest oyuncu olarak imzalanan solak Martín Pérez; ve sağ elini kullananlar Jake Odorizzi, geçen ay Atlanta ile bir anlaşma yaparak satın alındı ve Dane Dunning.

Bu grup Salı günü, ekibin tecrübeli solak Andrew Heaney ile iki yıllık, 25 milyon dolarlık bir anlaşma yapmasıyla güçlendi.

Bochy her zaman atış yaparak kazanırken ve Bumgarner, Lincecum ve Cain’in hepsi San Francisco yerlileri olsa da, Korucular uzun süren ve onlara bir şans veren bir rotasyonu bir araya getirmek için mücadele ediyor.

Bu dengeleyici eyleme yardımcı olmak için Maddux ile geçmişi araştırdılar. Uzun süredir oyundaki en iyi atış koçlarından biri olarak kabul edilen Maddux, Washington’a ve ardından St. Louis’e taşınmadan önce 2009’dan 2015’e kadar Teksas’taydı.

Bochy, Maddux’un eklenmesini “devasa” olarak nitelendiriyor.

Bochy, “Orada geçmişi var” dedi. “Orada başarılıydı. Her yerde başarılı oldu. Mike, oyundaki en iyi atış koçlarından biri olarak kabul edilir. Ve tecrübesi, bilgisi ve başarısıyla bu tam olarak uyuyor.

“Benim için de harika. Atış ekibi için harika bir uyum. Ve dürüst olmak gerekirse, sesini duymak, Teksas’ta bu atışı geliştirmek biraz zordu. Ve şimdi onu liderliğe böyle koyduk. Ve o bir fark yaratıcıdır.”

Rangers’ın son zamanlarda bu sezon dışında yaptığı hareketler insanların dikkatini çekti. Birincisi, Houston’ın 73 yaşındaki Dusty Baker’ına 67 yaşındaki Bochy’nin eklenmesi, AL West’teki yöneticilerin medyan yaşını artırıyor.

55 yaşındaki Mariners yöneticisi Scott Servais, kıkırdayarak, “Deneyim ve yönetim altındaki yılların sayısı hızla arttı,” dedi. “Başka türlü söylemiyorum.

“Açıkçası bu adamlar kariyerlerinde çok şey başardılar ve ikisine de büyük saygı duyuyorum. Kesinlikle başarılı oldular. Her şey yücedir.”

Astros’un World Series şampiyonluğunu savunacak olan Baker, 2023’te daha güçlü bir bölünme yaratacak olanın sadece Teksas’ın agresif hareketleri olmadığını söyledi. Los Angeles Angels’ın geçen ay Milwaukee dış saha oyuncusu Hunter Renfroe’yu satın aldığına ve sağlıklı bir Anthony Rendon’a sahip olmaları gerektiğine işaret etti. Ve yirmi yıllık bir playoff kuraklığını atlattıktan sonra, Mariners bu sezon dışında ikinci kaleci Kolten Wong ve dış saha oyuncusu Teoscar Hernández ile takas yaptı.

Houston’da dördüncü sezonuna giren Baker, “Bölümümüzü kazanmak için orada bulunduğumdan beri her zamankinden daha az maça ihtiyacımız olacağını umuyorum, çünkü daha fazla eşitlik var,” dedi. “Geçen yıl 14-4 yendiğiniz bir takıma karşı, sonunda yedi veya her neyse, çünkü onlar para kaybedecekler. Süpüreceğinizi düşündüğünüz gerçek paspaslar yok. Yani tahmin ettiğim şey bu.”

Çok uzun paspas, Texas deGrom’u imzaladıktan sonra bitmediğini söylüyor. Korucular, bir sopa daha ve daha fazla atış eklemek istiyor.

Ve sonra işleri Bochy’ye teslim edecekler ve onun işini yapmasına izin verecekler.

Bochy, “Kısa bir süre önce, Texas Rangers gerçekten iyi bir beyzbol oynadı,” dedi ve Young ve sahibi Ray Davis’in “bu kulübü tekrar rayına oturtmak için elimizden gelen her şeyi yaptıklarını” sözlerine ekledi. Ve bu beni heyecanlandıran bir şeydi. Bunun bir parçası olmak istedim çünkü bunu gerçekleştirmemiz için bize araçları vermeye istekli olduklarını görebiliyordunuz.”

Konuştukları asıl şeyin başlangıç sahasını iyileştirme ihtiyacı olduğunu söyledi. Her şeyin atış ve savunma ile başladığına inanıyor. Ancak Teksas’ta er ya da geç kazanmak için yeterince sıkı çalışmanın yapıldığına da inanıyor.

“Bazen zor birkaç yıl geçirdiğinizde, bu sürecin son kısmı kazanabileceğinize inanmaktır” dedi. “Ve bu şimdi olmak zorunda. Bu benim işim ve koçluk ekibinin işi olacak.”