Rıdvan Dilmen, TFF Lider Adayını deklare etti

BooM

New member
AJANNSSPOR HABER

TRT Spor’da yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen, toplumsal medya hesabından Nihat Özdemir’in istifasından daha sonra seçimi olacak Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlığı ile ilgili fikirlerini deklare etti.

Hamit Altıntop ismini verdi

TFF başkanlığı için ismi geçen isimlerden biri olan Rıdvan Dilmen, hususla ilgili takipçisinden gelen soruyu yanıtlarken Hamit Altıntop ismini lisana getirdi.

“Hamit kardeşimizin Rıdvan ağabeyinden bir isteği olursa…”

Dilmen yaptığı açıklamada TFF başkanlığına aday olmadığını söylemiş oldu. Yorumcu, “Ben, TFF lideri adayı değilim. Futbolun yapılanmasında Hamit kardeşimiz var. Hamit kardeşimizin Rıdvan ağabeyinden bir isteği olursa her vakit yararım olur” lisana konuştu.

“Türk futbolunun bana gereksinimi var”

Rıdvan Dilmen hususla ilgili kelamlarını şöyleki bitirdi: “TFF Başkanlığı koltuğuna benim gereksinimim yok. Türkiye futbolunun bana gereksinimi var.”

TFF Lider adayları

Haziran ayında yapılacak seçimde TFF Başkanlığı için Başakşehir Lideri Göksel Gümüşdağ, Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu, Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi ve TFF İdare Heyeti üyesi Hamit Altıntop’un isimleri geçiyor.

Gümüşdağ ve Ağaoğlu cephesinden yapılan açıklamalarda TFF başkanlığı için aday olmayacağı bildirildi. Kulislerde Hamit Altıntop isminin öne çıktığı belirtiliyor.