Kerem Aktürkoğlu: “Golün Yarısından Fazlası Icardi’ye Ait”

BooM

New member
AJANSSPOR-HABER

Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Kerem Aktürkoğlu, Muhteşem Lig’in 14. hafta uğraşında Medipol Başakşehir’i deplasmanda 7-0 yendikleri müsabaka daha sonrası açıklamalarda bulundu.

“Çok fazla tartışılıyoruz, eleştiriliyoruz”

Çok hoş bir galibiyet olduğunu belirterek kelamlarına başlayan Aktürkoğlu, “Mertens’e teşekkür ederim, 2 asist yaptı. Birinci golde de Sergio’nun hissesi var. Çok fazla tartışılıyoruz, eleştiriliyoruz. Bunlar olabiliyor. Biz de bunların farkındayız. Herkes bu devirlerden geçiyor. Ben hayli çalışıyorum. Bugünün geleceğini biliyordum. Bugün o gündü.

“Ailem bana epeyce fazla takviye oldu”

Çok hoş geçti. Benden daha hayli hak edenler var. Ailem bana fazlaca fazla dayanak oldu. Daima onlarla beraberyim. Mental koçum da bana epey dayanak oldu. Ben bunları yaşadım lakin üstesinden geldiğimi düşünüyorum. Futbolda her şey var. Bugünü benimle birlikte atlatan herkes hayli hak etti.

“Golün yarısından fazlası Icardi’nin”

Icardi’yi son anda kaçarken gördüm, o atsın diye pas attım, vermesini hiç beklemedim ancak verdi. Golün yarısından fazlası onun. Dünya yıldızlarıyla oynamak bu biçimde farklar yaratabiliyor. Biz de onlarla oynayarak gelişmeye çalışıyoruz” dedi.