G.Saray’dan TFF’ye Son Dakika Antalyaspor-F.Bahçe Maçı Çıkarması!

BooM

New member
Süper Lig’in 17. hafta uğraşında bu akşam alanında MKE Ankaragücü ile karşılaşacak olan Galatasaray, Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) bir çıkarma yaptı. İşte ayrıntılar.

Dursun Özbek ve Erden Timur’dan TFF’ye ziyaret

Skorer’de yer alan habere göre; Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Sportif AŞ Lider Vekili Erden Timur ve bir periyot sarı-kırmızılı kulüpte yöneticilik yapan ve şu an TFF’de nazaranvli Yusuf Günay TFF’ye plansız ziyaret gerçekleştirdi.

“Antalyaspor-Fenerbahçe maçının VAR kayıtları açıklansın”

Galatasaray idaresi, dün akşam Antalyaspor-Fenerbahçe müsabakasında ofsayt nedeni öne sürülerek mesken sahibi takımın iptal edilen ikinci golü için TFF’ye çıkarma yaptı. Galatasaray idaresi, bu maçın VAR kayıtlarının açıklanmasını talep etti.

Galatasaray: Tuz koktu!

Spor Toto Üstün Lig’in 17. haftasında oynanan Antalyaspor-Fenerbahçe müsabakasındaki tartışmalı durumların akabinde Galatasaray açıklama yaptı. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada “Tuz koktu! Kederi adalet olmayanlar ayrıcalığını aldı. Biz herkes için adalet aramaya devam edeceğiz. Antalyaspor – Fenerbahçe maçının VAR kayıtları açıklansın, yapılan operasyona ne kılıf bulunduğunu birlikte gorelim” sözlerine yer verildi.

Fenerbahçe’den Jesus’un açıklamalarıyla cevap

Fenerbahçe Kulübü, Galatasaray’ın açıklamasına Jorge Jesus’un basın toplantısındaki açıklamalarıyla karşılık verdi. Sarı-lacivertliler ’40 saniyede gerçekler’ başlıklı paylaşımında şu sözleri kullandı:

“Tartışmaları konumlar vardı. 3-1’i yakaladığımız golde neye faul verildiğini anlamadım. Rossi’nin attığı golde neye faul çalındığını anlamadım. Penaltı konumu aslına bakarsanız penaltı. Batshuayi kafayı vurduğunda rakip topu elle kesti. Antalyaspor’un son dakikada attığı golde rakip forvet ofsayt durumundaydı ve durumun hemilk öncesinde Samuel’i engelledi. Burada hakemin verdiği âlâ bir karar vardı. Hakem ile ilgili söylenecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Şayet şikayet etmesi gereken bir taraf var ise bunu Fenerbahçe olması gerektiğini düşünüyorum. Şayet 3-1’i yakalasaydık maç orada bitecekti.”

Antalya’dan imalı paylaşım

Fenerbahçe’ye 2-1 kaybeden Antalyaspor, maçın akabinde toplumsal medya hesabında uğraş kararınun 2-2 bittiğini gösteren imalı bir paylaşım yaptı.

Paylaşımda, “Adaletin olduğu “Paralel evrende” maç kararı! Dk.90: Grubumuz, Spor Toto Harika Lig’in 17. haftasında Fenerbahçe ile 2-2 birliktee kaldı. Goller: 14′ Haji Wright, 90+8′ Fernando Martins” tabirlerine yer verildi.