Ceyhun Kazancı’dan Caner, Ziyech, Feghouli ve Transfer Açıklaması | Beşiktaş Haberleri

BooM

New member
Beşiktak Sportif Yöneticisi Ceyhun Çıkarı, siyah-beyazlı kulübün Antalya’daki kampında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Karı; transfer çalışmalarından tut Feghouli, Romain Saiss, Hakim Ziyech, Caner Erkin, Samet Akaydın ve Badra Cisse üzere biroldukca mevzu hakkında da konuşttu. İşte ayrıntılar…

“Şenol hocamız hamle çizgisini kâfi görüyor”

Fanatik’e konuşan Çıkarı, “Şenol hocamız hamle çizgisini kâfi görüyor. Şu ana kadar bir talepte bulunmadı. Savunma için birtakım niyetlerimiz var. Artur Masuaku, güzel bir oyuncu lakin sakatlığının tesiri sebebiyle o bölgeye kuvvetli, fizikli bir alternatif olabilir” dedi.

Ceyhun Kazancı’dan Caner Erkin savlarına yanıt

Caner Erkin savlarına da değinen Çıkarı, “Caner ve menaceriyle bir temasımız olmadı. Söylentiler nereden çıkıyor bilmiyorum” halinde konuştu.

“Ziyech’i almamız imkansız gibi”

Chelsea’nin Faslı yıldızı Hakim Ziyech hakkında da konuşan Çıkarı, “Ziyech’i almamız imkansız üzere. Maliyeti çok yüksek” sözlerini kullandı.

“Samet için direkt temasımız olmadı”

Adana Demirspor forması giyen Samet Akaydın için temaslarının olmadığını söyleyen Yararı, “Samet için direkt temasımız olmadı. Fenerbahçe ile anlaşmak üzere olduğunu duydum yalnızca sözlerini kullandı.

“Ghezzal, gruptaki yerini ilerleyen devirde alacak”

Rachid Ghezzal’ın durumunu yakından takip ettiklerini tabir eden Karı, “Rachid Ghezzal, gruptaki yerini ilerleyen devirde alacak. Amerikan futbolu atletlerinde yaşanan bir sakatlık yaşadı. Ayak parmağında kapsül yırtığı oldu. Bin futbolcunun birinde olabilecek bir sakatlık” kelamlarını sarf etti.

“Saiss ile konuştum”

Kazancı, Dünya Kupası’nda yollarına devam eden Weghorst ve Saiss için de, “Dünya Kupası’nda iki tane oyuncusu kalan tek Türk kulübüyüz. Saiss ile konuştum. Çok memnun, tarih yazdılar. Bizde yalnızca Galatasaray maçında bir yanılgı yaptı. Öteki yanılgısı yok. Sakatlığının değersiz olduğunu söylemiş oldu” dedi.

“Feghouli şahsen arayıp gelmek istediğini söylemiş oldu”

Sofiane Feghouli ile ilgili de kelamlarına devam eden Çıkarı, “Feghouli şahsen kendisi arayıp gelmek istediğini iletti. Kaliteli bir futbolcu lakin bizim o bölgemiz dolu” sözlerini kullandı.

Dele Alli, 10 kilometre üstünde koşuyor

Takımın İngiliz yıldızı Dele Alli’den büyük beklentilerinin olduğunu söyleyen Çıkarı, “Dele Alli, oyundan çıktığı maçta bile 10 kilometre üstünde koşuyor. Beklentileri karşılamasını bekliyoruz” yorumunu yaptı.

“Cisse’ye yurt haricinden talipler var”

U19 Takımı’nda forma giyen ve Antalya kampında yer alan Fildişi Kıyılı stoper Badra Cisse’nin potansiyelinin yüksek olmasından kelam eden genç yönetici, “Cisse’ye yurt haricinden talipler var. Profesyonel mukavele imzalayıp akabinde kiralayacağız” yorumunu yaptı.