burada bizimle görmenizi önerdiğimiz bir dizi

Hiranur

New member
Gerçekler: Birkaç gün önce Milano’ya giden trendeydim ve e-postalara bakarken Emanuele Gaetano Forte tarafından gönderilen e-postayı okudum:

“Sevgili Ernesto Assante,

benim adım Emanuele Gaetano Forte ve artık çok genç bir belgesel yönetmeni değilim.

Size, adı Giorgio Stammati olan en iyi arkadaşıma duyduğum sevgi dalgasıyla yazıyorum ve o da artık çok genç olmamasına rağmen, şarkıcı-söz yazarı olmayı istemekte ısrar ediyor. Son işi kötü gitti. Ya da daha doğrusu: gerçekten gitmedi. “George Street” adlı küçük bir albüm (sadece 5 parça). Plak çıkalı iki ay oldu ve o birkaç izlenme ve en yakın arkadaşlardan birkaç çalma dışında, şimdiden boşluğa gitti. Ölü doğmuş. Ya da en azından, çok yorucu bir işten sonra, sahip olduğumuz cesaret kırıcı izlenim bu. (“Biz” diyorum çünkü tüm bunlara albümün tamamından bir nevi belgesel/video klip çekerek katkıda bulunduğumu söylemeyi unuttum)”

İlgimi çekmişti, ‘belge klibini’ izlemeye gittim ve hoş bir sürpriz oldu. Makul bir şekilde küçük bölümlere ayrıldığı için ilginç bir film, aslında bir dizi. Hangi, bugünden başlayarak, sizin de ilginizi çekebileceğinden emin olarak size birkaç günlüğüne teklif edeceğim. Bu ‘ducuvideofilmico’ yolculuğunun sonunda daha da yakından tanıyacağımız Giorgio Stammati’yi müziğiyle tanımak için birkaç dakikanızı ayırın. Emanuele Gaetano Forte’nin çalışmaları güzel, orijinal ve yoğun. Bir dostluğu, müziği, yaşamı anlatır. Bugün tanıtım bölümü ve ardından hafta sonuna kadar diğerleri. Ancak, bağlayıcı olmayan bir şekilde ‘arka arkaya izlemek’ istiyorsanız YouTube’da bulabilirsiniz. İzleyin, bizi takip edin, buna değer

Yazılı 6 Mart 2023 Pazartesi, 14:28
blog kategorisinde. Bu gönderiye yapılan yorumları RSS 2.0 beslemesinden takip edebilirsiniz.