Ahmet Işık Çebi’den Caner Erkin, Romain Saiss Açıklaması: “Şenol Hocamızla Konuşacağız”

BooM

New member
AJANSSPOR-HABER

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Çebi, Fatih Karagümrük’ten ayrılan Caner Erkin tezlerine da cevap verirken, Fas Ulusal Ekibi ile çeyrek finale kalan Romain Saiss hakkında da konuştu. İşte ayrıntılar…

“Takıma yakın olmak istedim”

TRT Spor’a konuşan Çebi, “Ben grupla birlikte olmaya geldim. Hocamla, futbolcularımla, sportif direktörümle sohbet edeceğim. Yakın olmak istedim. Vakti biraz daha keyifli geçirebiliriz. Biliyorsunuz İstanbul’da yoğunluk oluyor. Geldim, onlarla birlikte olacağım. Sırat köprüsü… Futbol güç. her insanın işi sıkıntı. Sıkıntı günlerden geçeceğimiz için hoca onu tabir etmiştir” dedi.

Saiss âlâ transfer

Fas Ulusal Ekibi forması giyen Romain Saiss hakkında da konuşan Çebi, “İyi transferler yaptık. Saiss de bunlardan biriydi, kendini gösterdi. Biraz kimi vakit zaman alabiliyor kimi şeylerin görülmesi yahut ortaya çıkması. Ben kendisini dün aradım, tebrik de ettim, fazlaca da keyifli oldum. İnşallah kupayı alabilen taraflardan biri olur.

“Bizim ne kadar hakikat işler yaptığımızı aslında gösteriyor”

Wout Weghorst da biliyorsun Hollanda’daydı. ötürüsıyla, Türkiye’deki kadroların oyuncularından iki adedinin dünya şampiyonasına devam ettiği belkide tek ekip Beşiktaş. Bu da bizim ne kadar hakikat işler yaptığımızı aslında gösteriyor. Umarım bunlar alana yansır” biçiminde konuştu.

“Caner Erkin ile ilgili bana gelen bir şey yok”

Transfer gündemi ve Caner Erkin tezlerine da değinen Çebi, “Caner Erkin ile ilgili bana gelen bir şey yok. Gazetede okudum. Gündemimizde bu biçimde bir şey yok. Hocayla olağan ki oturup konuşacağımız mevzular var. Muhtaçlığı var mı, yanlışsız gördü, eğri gördü… Bizim bakılırsavimiz yapılan tespitlere bakılırsa katkı vermektir. Biz de bakacağız. Gerekiyorsa olacak, gerekmiyorsa olmayacak.

“Bekleyip görmemiz lazım kararınu”

ötürüsıyla hocayla biraz sohbet edeceğiz. Bu kampın kararında hocanın görüşleri daha bir manalı ve hakikat olacaktır. Bekleyip görmemiz lazım kararınu” diye konuştu.

Çebi’den Ronaldo ve Neymar açıklaması

Çebi; Şenol Güneş’in, “Neymar’ı almak isterim örneğin. Cristiano Ronaldo’yu şu anda istemiyorum” kelamları üzerine şu açıklamayı yaptı:

“Hoca espriyi seviyor. Hoş şeyler söylüyor, güzel oluyor. Birazda keyif almak lazım spordan, futboldan.”