Abdurrahman Arıcı: “Babalarının yardımıyla Bir Yerlere Gelenlere Ahkam Kestirtmem”

BooM

New member
2022-2023 dönemi açılışı için Kütahya’nın Emet ilçesindeki merasime katılan TFFHGD Genel Lideri Abdurrahman Arıcı, sert açıklamalarda bulundu.

“Bu onlara son uyarımdır”

bizlere çamur atmasınlar. Bu onlara son uyarımdır. Bundan daha sonra eleştirimin dozunu daha da artırarak üzerlerine gideceğim. İstanbul’un yaptığı iftar yemeğinde hakem kardeşlerimizin parasıyla protokole onları oturtanları da uyarıyorum.

“Babalarının yardımıyla gelmemiştir”

Her hafta hakemleri eleştiriyorum diye küfre varan derecede hakaretler yağdıran şahısları protokole oturtamazsınız. Buna hakkınız yok. Hakemlik ile ilgili Ankara, İstanbul, İzmir’de babalarının yardımıyla bir yerlere gelenlere ahkam kestirtmem! Anadolu’yu başka tutuyorum. Anadolu hakemleri kendi çabalarıyla bir yerlere gelmişlerdir. Babalarının yardımıyla gelmemiştir.

“Biz Anadolu yardımıyla buralardayız”

İstanbul, Ankara, İzmir’de babaları yardımıyla bir yerlere gelecekler daha sonra Türk hakemliğine taraf verecekler. Yok o denli bir şey. Biz Anadolu yardımıyla buralardayız. Anadolu’nun gücüne her vakit inanıyorum. Bu benden daha sonra da devam edecektir. Bunun çabasını daima birlikte vereceğiz. 2022-23 yılında hakem, gözlemci ve futbolcu kardeşlerimize ve bütün paydaşlara muvaffakiyetler diliyorum” tabirlerini kullandı.