Abdullah Avcı Oyuncularla Toplantı Yaptı: “Kabullenemiyorum!”

BooM

New member
Süper Lig’in 17. haftasında 5 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de Giresunspor’u alanında konuk edecek Trabzonspor’da Teknik Yönetici Abdullah Avcı, Fatih Karagümrük’e 4-1 yenildikleri maçı unutamıyor.

Abdullah Avcı oyuncularla toplantı yaptı

Sabah’ta yer alan habere göre; Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı, dün sabah yapılan idman öncesi oyuncularıyla yaklaşık 1 saatlik toplantı gerçekleştirdi.

“Ben bu yenilgisi kabullenemiyorum”

Avcı’nın imajlı tahlillerle 4-1 kaybedilen Fatih Karagümrük karşılaşmasını oyuncularına yine yeniden izlettiği ve “Ben bu yenilgisi kabullenemiyorum.

Maçı birkaç kere tekrar yeniden izledim. Biz bu maçta ne yaptık, neleri yapamadık bunları hepimiz tek tek nazaranceğiz ve tekrar yapmayacağız” dediği öğrenildi

Avcı, Oğuzhan Yılmaz’ı takıma aldı

Öte yandan Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı, U17 Ulusal Kadro ve U17 Trabzonspor ekip kaptanı, genç yetenek Oğuzhan Yılmaz’ı, A Kadro takımına davet etti.

Avcı, gelecek vaat eden oyuncuyu Antalya kampına da davet etmiş, genç sağ bek ulusal grup takımında olmasından dolayı kampa katılamamıştı.

A Ekip grubuyla idmanlara çıkan Oğuzhan Yılmaz, ulusal kadrolardaki başarısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Oğuzhan Yılmaz kimdir?

• Doğum yeri: Trabzon
  • Mevki: Sağ bek
  • Boy: 1,78
  • Oynadığı ekipler: Trabzonspor altyapı, U16, U17
  • Milli Kadro: Türkiye U16, 17